logo-mini

Kurumsal
Hakkımızda

SUITMEN- 1979 yılında kurulan ve 2014–2015 sezonu itibariyle kaliteye ve prestije adanılmış 35. yılını kutlayan SUİTMEN hizmet anlayışı ve vizyonu ile sektörünün lider firmalarından biridir.

Kalite politikası, daha iyi, daha yeni ve daha şık olarak belirlenmiş olan SUİTMEN, her zaman yeniliklere önem veren bir kuruluş olarak faaliyetlerine 500’ü aşkın çalışanı ile devam etmektedir.

Kuruluşunun ilk yıllarında fason çalışan SUITMEN, şuanda her katı 800 m2 olan 7 katlı fabrikasında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürünlerinde her yaştan insana hitap eden SUITMEN'in başlıca ürün çeşitleri: takım elbise, ceket, mont, kaban, pantolon, gömlek ve kravat olarak sıralanmaktadır.

Türkiye’nin hemen hemen her ilinde temsilcilikleri bulunan SUITMEN, aynı başarıyı tüm dünya şehirlerinde de yakalamayı hedef olarak almıştır. Şu anki aktif yapısıyla dünyanın onlarca muhtelif ülkesine ihracat yapmaktadır. İhracat yaptığımız başlıca ülkeler; Büyük Britanya, Hollanda, Almanya, Avusturya, Belçika, Ermenistan, İsrail, Rusya, Irak, İran, Cezayir, Mısır, Fas, Tunus, Suriye, Yunanistan, Romanya ve Azerbaycan olarak sıralanmaktadır.